Кучера викликали на допит в ДБР у справі про катастрофу Ан-26

Ірина Дубровська 6, Жовтень 2020, 10:49 112
Кучера викликали на допит в ДБР у справі про катастрофу Ан-26

Голову Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера викликали на допит в Державне бюро розслідувань у справі про катастрофу літака Ан-26 в Чугуєві Харківської області.

Про це Кучер повідомив в ефірі телеканалу Zik.

“Я вже сьогодні отримав телефонний дзвінок від слідчого ДБР, який викликав мене на допит. На як свідка я запрошений. Ну, вдумайтеся: як головного свідка трагедії, напевно, так? Хоча я йому повідомляю, що я йому можу повідомити виключно ту інформацію, яка у мене є”, – сказав Кучер.

Він зазначив, що є членом державної комісії, яка займається вивченням обставин трагедії, і не може озвучувати певні прізвища.

Як повідомлялося, увечері 25 вересня в Харківській області сталася авіакатастрофа. Під час заходження на посадку в аеропорту Чугуєва розбився літак із курсантами Харківського університету Повітряних сил ЗС України.

На борту літака перебувало 27 осіб, зокрема 20 курсантів Харківського університету Повітряних сил ЗСУ імені Кожедуба та 7 членів екіпажу. Станом на ранок суботи, 26 вересня, знайдено тіла 25 осіб. Двох потерпілих госпіталізовано в медустанови, один із них помер у лікарні. На сайті вузу оприлюднили список загиблих.