На позиції ЗСУ почали приїжджати «контролери»

consaidin 24, Липень 2020, 12:29 276
На позиції ЗСУ почали приїжджати «контролери»

На позиції ЗСУ почали приїжджати «контролери», перевіряють невикористання дронів і припинення вогню, – про це в Facebook повідомив Юрій Бірюков – волонтер, радник п’ятого президента України Петра Порошенка.

“Із учорашнього дня на все вопи (взводний опорник) почали заїжджати перевіряючі-контролери. Звання від майора і вище, все зі штабів ООС. Всі тупо з однією метою – контроль за припиненням вогню, контроль за невикористанням безпілотників. І особовому складу говориться, що в разі «чого» – будуть страшні покарання, всім, від порушників режиму перемир’я і командирам. Навіть якщо вони були не в курсі. Командири теж напружилися “, – написав Бірюков.

Волонтер уточнив, що серед заборон є також заборона на ведення розвідки і використання снайперів.

Нагадаємо, 22 липня в ТКГ учасники прийняли рішення про «режим повного і всеосяжного припинення вогню», з 00:01 27 липня 2020.

У зв’язку з цим Сергій Сивохо написав в Facebook наступне: «Заборона стосується розвідувально-диверсійної діяльності, наступальних операцій, використання безпілотників, снайперського і будь-якого іншого вогню, розміщення важкої техніки і артилерії в населених пунктах і тд. У документі передбачені і заходи дисциплінарного впливу до порушників наказу “.