На виїзді з Харкова заблокували автобус з “тітушками”, яких везли до Києва. ФОТО

ДУМКА 3, Лютий 2021, 13:37 244
На виїзді з Харкова заблокували автобус з “тітушками”, яких везли до Києва. ФОТО

Партія ОПЗЖ почала звозити до столиці України “тітушок” для провокацій після блокування телеканалів Віктора Медведчука за рішенням РНБО, прийнятого 2 лютого.

Про це повідомляють українські патріоти, які почали чергування на дорогах, з метою недопущення провокацій з боку проросійських сил, передає “Думка“.

Зокрема український військовий і політичний діяч Максим Жорін заявив, що у нього є інформація про те, що Партія ОПЗЖ почав збір “тітушок” в регіонах, з метою відправити їх до столиці України для здійснення провокацій.

“У нас є інформація, що ідіоти з ОПЗЖ не можуть змиритись з блокуванням своїх рупорів, тому збирають для поїздки в Київ своїх тітушок з “Патриотов – за жизнь” для організації провокацій. Ми готові їх зустріти. Просимо всіх, хто має якусь інформацію з регіонів про збір та підготовку силового крила ОПЗЖ – повідомляти нам!”- заявив Жорін.

Пізніше він опублікував у себе фото, зупиненого патріотами автобуса, на якому, за твердженням Жоріна, в столицю везли “тітушок”.

“Перші Ківіни тітухани зупинені на виїзді з Харкова. Після виховної роботи повертаються додому!”- повідомив Жорін.

На виїзді з Харкова заблокували автобус з “тітушками”, яких везли до Києва. ФОТО На виїзді з Харкова заблокували автобус з “тітушками”, яких везли до Києва. ФОТО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський підписав указ у введенні в дію засідання Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого, яким вводяться персональні санкції щодо нардепа Тараса Козака, який є номінальним власником телеканалів Віктора Медведчука «112 Україна», NewsOne, Zik.

Пізніше стало відомо, що українські телеоператори почали відключати телеканали, які належать Віктору Медведчуку.

У свою чергу в ОПЗЖ різко розкритикували такі дії Володимира Зеленського і обіцяли опротестувати дане рішення в суді.