На Запорізькій ТЕС сталася аварія, два міста залишилися без світла. ФОТО

Володимир Маркопольский 3, Лютий 2021, 21:26 50
На Запорізькій ТЕС сталася аварія, два міста залишилися без світла. ФОТО

У Запорізькій області жителі міст Дніпрорудний і Енергодар залишилися без світла через аварію, яка сталася на Запорізькій ТЕС.

В результаті аварії місцеві жителі залишилися не тільки без світла, але і без водопостачання, повідомляє “Думка”.

Депутат місцевої ради Енергодара Анатолій Анохін повідомив, що на Запорізькій ТЕС, швидше за все, сталася велика аварія. Він зазначив, що в місті було чути Серйозний гул, а це означає, на на станції стався аварійний скидання пари.

У місті перевантажений мобільний зв’язок, люди залишилися без світла і води, оскільки насоси не працюють без електрики. Наскільки серезна аварія, поки з’ясувати не вдалося.

У свою чергу мер Енергодара Дмитро Орлов заявив, що жителі міста залишилися без електрики приблизно о 19:30.

“Весь Енергодар, а також сусідні населені пункти, в тому числі і місто Дніпрорудне, залишилися без електропостачання. За попередньою інформацією, до цього призвела аварія на затес ДТЕК. Всі блоки теплової станції раптово сіли на”нуль”.

Що саме стало причиною аварії, в даний час затес офіційної інформації все ще не надала. І через півгодини електропостачання в місті почало частково відновлюватися”, – повідомив Орлов.

Крім того, повідомляється, що Запорізька атомна електростанція працює в штатному режимі, ніяких пригод не зафіксовано.

На Запорізькій ТЕС сталася аварія, два міста залишилися без світла. ФОТО На Запорізькій ТЕС сталася аварія, два міста залишилися без світла. ФОТО