На затонулому в Чорному морі суховантажному судні були українці

Ірина Дубровська 18, Січень 2021, 00:34 36
На затонулому в Чорному морі суховантажному судні були українці

На борту затонулого біля берегів Туреччини суховантажного судна “Арвін” перебували громадяни України. П’ятьох моряків вдалося врятувати, двоє загинули.

Екіпаж судна “Арвін” складався з 13 осіб. Майже всі вони були громадянами України. Про це в неділю, 17 січня, повідомляє “Анадолу” з посиланням на губернатора провінції Бартин Синана Гюнер.

“Ми заявили, що судно було під російським прапором, але пізніше ми дізналися, що він ходив під прапором Палау. Він перевозив вантаж з Грузії в Болгарію і був відправлений в порт Бартин через несприятливі погодні умови… Екіпаж корабля – громадяни України”, – сказав Гюнер.

За його даними, екіпаж складався з 13 осіб. Зараз рятувальники намагаються дістатися до ще двох осіб, які перебувають в скелястій місцевості. У Міноборони Туреччини повідомили, що в операції з порятунку членів команди затонулого російського суховантажу залучений також фрегат ВМС.

Нагадаємо, що біля берегів Африки пірати напали на танкер і взяли в полон українця. Також повідомлялось, що українських моряків звільнили з полону піратів у Гвінейській затоці.