Обеззброєного за наказом Зеленського бійця ЗСУ, росіяни захопили в полон

Ірина Дубровська 31, Травень 2020, 22:01 209
Обеззброєного за наказом Зеленського бійця ЗСУ, росіяни захопили в полон

Вчора на лінії фронту з окупованим Кримом росіяни взяли у полон українського бійця.на території України. Виявляється, генерали Зеленського настільки готові виконувати абсурдні накази Зеленського, що відправляють на бойовий пост бійців ЗСУ БЕЗ ЗБРОЇ!

«Близько 5:00 30 травня на спостережному пункті “Берлога” поблизу залізничного моста на лінії контролю з окупованим Кримом був викрадений під час несення служби старший солдат 13-го батальйону 95-бригади ДШВ Євген Добринський. Спостережний пункт “Берлога” знаходиться на ділянці, де перед ними немає постів українських прикордонників, “Берлога” знаходиться на передовій», — написав журналіст Юрій Бутусов.

«Має місце грубе порушення в організації служби. І було б помилкою, якби вся відповідальність була покладена тільки на командира роти, зі складу якої викрадений солдат. І було б помилкою вважати, що тільки покараннями такі ганебні провали можна виправити. Часовий на передовому посту без зброї!», — підкреслює він.

Ось така сьогодні політика у Зеленського та штабних пацюків, яких він поставив на посади – просто відібрати у ЗСУ зброю таким чином “пєрєстать стрЄлять..”