Окупанти засудили власника кримського телеканалу до 19 років колонії

Ірина Дубровська 10, Грудень 2020, 12:57 105

“Верховний суд” окупованого Криму заочно засудив гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR Ленура Іслямова до 19 років колонії суворого режиму з позбавленням права упродовж 2 років займатися діяльністю, пов’язаною з виступами у ЗМІ.

Про це повідомляє “Крим.Реалії”.

Адвокат Іслямова заявив, що захист не визнає вирок і буде його оскаржувати. У разі потреби готовий дійти до Європейського суду з прав людини, оскільки кримчанин не визнає юрисдикції “Верховного суду” та вважає Крим тимчасово окупованою територією України.

Іслямова звинувачують в організації незаконного збройного формування, здійсненні диверсійних дій, а також у 6 епізодах ст. 280 КК РФ “Публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності”.

Бізнесмен не брав участі в судових розглядах. Свою провину заперечує.

Кримінальну справу стосовно бізнесмена Ленура Іслямова порушено 22 жовтня 2015 року управлінням ФСБ по Республіці Крим та місту Севастополь.

Іслямов гендиректор кримськотатарського телеканалу ATR. З квітня по травень 2014 року обіймав посаду “заступника голови Ради міністрів Республіки Крим” після анексії півострова. Він був одним з активних учасників громадянської блокади півострова у 2015 році.