Партія “Голос” виступила з мітингом проти телемосту. Відео

ДУМКА 8, Липень 2019, 12:21 155
Партія “Голос” виступила з мітингом проти телемосту. Відео

Прихильники партії “Голос” влаштували пікет під стінами телеканалу Newsone виступивши з вимогою скасування телелемосту з Росією.

Ще до цього, очільник парламенту Андрій Парубій вже звернувся до Нацради з вимогою позбавити Newsone ліцензії, так як вони вступили у співпрацю із російськими пропагандистами.

“З агресором треба говорити на мові санкцій, міжнародного тиску і мовою зброї. Україна не дозволить ворогові себе топтати”, – сказав Вакарчук на акції протесту “Ні інформаційній окупації України”.

Представники партії звернулись до РНБО та СБУ з проханням та вимогою як найшвидше розібратися із ситуацією, як певні українські канали перетворились на майданчик для російської пропаганди.

“Ми хочемо розуміти, за які гроші були придбані ці канали? Чи відповідає це офіційно декларованому багатству, зокрема, громадянина Тараса Козака, який з офіційних джерел є власником телеканалу NewsOne і інших телеканалів так званого холдингу” Новости “, перевірити джерела доходів, зрозуміти , чи є порушеннями мовних ліцензій відверті провокаційні дії “, – додав Вакарчук.

Слід зазначити, що РНБО вже жорстко відреагувала на запланований телеміст Україна – Росія.