Партія “ЄС” передала високоточні ІХЛА-тести львівським лікарням

consaidin 12, Липень 2020, 00:11 131
Партія “ЄС” передала високоточні  ІХЛА-тести львівським лікарням

Дві львівські лікарні отримали сучасні тести для виявлення антитіл до COVID-19. ІХЛА-тести доставили в обласний центр громадського здоров’я та центр крові у Львові.

Дві тисячі високоточних ІХЛА — тестів отримали львівські медики. Зокрема їх доставили в обласний центр громадського здоров’я та центр крові у Львові. Швейцарські тести, виготовлені компанією La-Roche, яка є однією зі світових лідерів у сфері біотехнологій.

null

Як не прикро, але Львів досі залишається проблемним містом у боротьбі з Covid-19. Тому, Фонд Порошенка та Європейська Солідарність продовжують надавати допомогу. Такі тести дають можливість визначити тих, хто вже перехворів коронавірусом.

“Ми сьогодні хочемо для центру громадського здоров’я, для служби крові передати ці тести, тому що попередні обсяги використані в попередньому місяці, а тестування — це, насправді, найголовніша річ сьогодні, – зазначив народний депутат України Олег Синютка. На жаль, карантин призвів до дуже серйозного падіння економіки, до дуже серйозних проблем в доходах людей. І сьогодні дуже важливо, щоб люди ті, які захворіли, щоб вони перебували в ізоляції, а ті люди, котрі здорові, повинні працювати”.

Це вже не перша допомога львівським медикам від партії «Європейська Солідарність». Раніше ці медзаклади вже отримали тести та активно ними користувалися. За словами директорки Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яни Служинської, за червень вони провели 5 тисяч тестувань, з яких 5% були позитивні.

“Ці тести дуже хорошої якості і знадобляться нам в роботі, – додає Мар’яна Служинська. Ми маємо пріоритетні групи, кого ми тестуємо в першу чергу і безкоштовно. Це медичні працівники, правоохоронці, призовники і люди, які були в контакті з пацієнтами, які були інфіковані. На цих тестах добре працюється і результати є достовірні”.

Тестування у медичних закладах йде досить успішно, тож у планах “ЄС” і надалі забезпечувати лікарні високоточними тестами.