Після останньої хвилі російських авіаударів львів’янин каже, що будинок трусився

nick 17, Листопад 2022, 14:25 20687
Після останньої хвилі російських авіаударів львів’янин каже, що будинок трусився

Масована хвиля російських авіаударів по Україні 15 листопада вразила як критичну енергетичну інфраструктуру, так і житлові райони.

Місцевий голова Львівської області каже, що хоча електроенергію відновлено приблизно на 95% території області, лише 30% споживачів можуть одночасно використовувати електроенергію через обмеження потужності.

Перший вибух стався, коли ми були в укритті, я схопив своїх дітей. Другий вибух був дуже потужним.

Після останньої хвилі російських авіаударів львів’янин каже, що будинок трусився
Людмія мешкає у Львові і каже, що вибухи були сильні.

“Ми чули обидва вибухи”, – сказала вона. “Перший вибух стався, коли ми були в притулку, я схопив своїх дітей. Другий вибух був дуже сильним. Будинок тремтів. Я хвилювався, що це сталося в нашому дворі, тому що ми чули вибухи”.

У столиці Києві під час обстрілу загинула щонайменше одна людина, тисячі будинків були відключені від електрики.

Військовий прогрес України сповільнюється

Президента Росії Володимира Путіна звинувачують у спробі заморозити Україну в покорі після того, як він не зміг взяти її силою.

Однак із наближенням зими військовий прогрес України сповільнюється. Генерал Марк Міллі, голова Об’єднаного комітету начальників штабів США, заявив про низьку ймовірність того, що Україна зможе повністю витіснити Росію.

«Імовірність української військової перемоги, яка визначається як витіснення росіян з усієї України, включаючи те, що вони визначають або те, що вони заявляють як Крим, ймовірність того, що це станеться найближчим часом, невисока у військовому плані», – сказав генерал Міллі.

Міністерство оборони Росії опублікувало кадри своїх так званих безпілотників Камаказі, які використовували під час загороджувальних ударів 15 листопада.

Росія заявляє, що націлена лише на енергетичну або військову інфраструктуру.

раніше ми повідомляли, що польська армія приведена в бойову готовність через двох загиблих внаслідок вибуху біля кордону з Україною.