Після візиту Зеленського, голова Хмельницької ОДА оббрехав Порошенка

Ірина Дубровська 6, Червень 2020, 11:08 15241
Після візиту Зеленського, голова Хмельницької ОДА оббрехав Порошенка

Президент України Володимир Зеленський 3-4 червня перебував з робочою поїздкою на Хмельниччині.

Там, він встиг відмітитись не лише стрільбою з лука та порушенням карантину, відвідавши кафетерій. Також, Володимир Зеленський сфотографувався з медиками на Хмельниччині, в захисних костюмах від п’ятого президента Петра Порошенка.

Але після візиту Зеленського, голова Хмельницької обласної адміністрації, заявив, що місцева лікарня не отримував ні від Порошенка, ні від його Фонду ніякої допомоги, хоча фотозвіт доказує протилежне.

Деталі в коментарі Володимира Ар’єва:

“Після порожньої і беззмістовної поїздки Зеленського у Хмельницьку область, місцева обласна державна адміністрація раптом взялася оббріхувати «Європейську Солідарність». Виглядало це, як спроба прикрити явні проколи: бо костюми медиків, які постановочно фотографувалися із Зеленським, виявилися один в один з тими, які я сам від ЄС і Фонду Порошенка передав в місцеву опорну лікарню. Співпадіння?

Голова обладміністрації Дмитро Габінет не знайшов нічого кращого, ніж публічно заявити, що ми нічого не передавали лікарням Хмельниччини. Хочу пану головному адміністратору відповісти одне: «нічого» – це те, що привіз із собою Зеленський. Зате повіз назад два чіткі випадки порушення антикорупційного і протиепідеміологічного законодавства. Одне тягне навіть на кримінал.

Відео з доказами передачі багатьох засобів медзахисту від ЄвроСолідарності лікарням області очільник ОДА, напевно, вже бачив – тегали. Якщо раптом ні, покажу особисто наступного тижня. Заплануйте час, пане Габінет, на наступну п‘ятницю, 12 червня об 11:00. Чекатиму вибачень за брехню і раджу не ховатися – все одно зустрінемось.

Ну і наостанок: тепер нарешті зрозуміло для чого знімаються відео кожної передачі засобів медзахисту? Для звіту і для захисту від неправди кабінетних підлабузників, що дбають лише як вислужитися перед начальством.”- написав Ар’єв.