Процес передачі полонених Медведчуку зупинено, – Кравчук

consaidin 22, Січень 2021, 00:25 244
Процес передачі полонених Медведчуку зупинено, – Кравчук

Процес передачі частини утримуваних громадян України голові політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народному депутатові Віктору Медведчуку вже зупинено. Літак з полоненими не вилетів.
Про це повідомив в ефірі “5 каналу” голова української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук.

“Це питання вже зупинилося, і дуже просто: той літак, який мав привезти людей, не вилетів. Не тому, що немає палива чи ще чогось. Виникає просте запитання: хто летить у літаку? Ці люди мають паспорти? Вони внесені до відповідного реєстру? Це ж не просто подорож на конях – це дуже далека, причому міждержавна дорога. Спочатку вони летять із Донецька до Ростова-на-Дону, потім із Ростова-на-Дону до Мінська, а потім із Мінська в Україну. Це вже нездійсненне питання. Літак цього зробити не може”, – сказав Кравчук.

Він наголосив, що питання пересування, повернення громадян – це питання не Медведчука, це – питання України.

“Я не знаю, можливо, окрім Української держави, є ще якась маленька держава Медведчука. Не може приватна особа займатися питаннями такого масштабу без держави, а якщо вона береться за це або це підтримує Росія, це означає лише одне: зробити навколо конкретної людини піар для того, щоб підняти її авторитет”, – пояснив він.