Російські «мобіки» на Донбасі самі здають свої позиції

nick 22, Листопад 2022, 16:26 22049

Погано навчені мобілізовані росіяни, яких командування кинуло на передову, часто демаскують свої позиції. Вони дуже погано екіпіровані, тому, щоб зігрітися, палять багаття, яке чудово бачать українці.

Російське командування не подбало ні про те, щоб забезпечити мобілізованих теплим одягом та взуттям, ні про те, щоб розповісти їм про елементарні правила безпеки на фронті. Як пише «Обозреватель», про це в ефірі національного телемарафону повідомив представник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Черевий.

Російські «мобіки» на Донбасі самі здають свої позиції

«Новомобілізовані, які ще не навчені, як правильно маскуватися та не демаскувати свою позицію, і мають погану амуніцію – вони розпалювали багаття, курили в окопах – демаскували позиції для артилерії ЗСУ», – зазначив він.

У той же час, за словами Череватого, чим більше мобілізованих РФ кидає на передову, тим гірше вони забезпечені. На тілах знищених окупантів українські воїни бачать неякісний одяг, що пропускає холод, та непридатні в цю пору року черевики.

«А чим більше цих мобілізованих, я так розумію, тим старіші використовуються запаси, менш якісні», – додав представник Східного угруповання військ ЗСУ.

За його словами, минулої доби на Донбасі російські окупанти менше йшли в атаку не в останню чергу через погіршення погодних умов. Однак на кількість артилерійських обстрілів з боку ворога погода не вплинула.

Раніше ми писали,  шо ЗСУ відбили ворожий штурм на Слов’янському і Бахмутському напрямках.