Російські ракети влучили в Херсон, загинуло щонайменше четверо

nick 25, Листопад 2022, 12:24 20449
Російські ракети влучили в Херсон, загинуло щонайменше четверо

За даними української армії, шквал ракет обстріляв нещодавно звільнене місто Херсон, унаслідок чого четверо людей загинули та щонайменше 10 отримали поранення.

Остання атака знаменує ескалацію бойових дій російських військ після того, як вони нещодавно відступили з південного міста.

Російські ракети влучили в Херсон, загинуло щонайменше четверо

Президент України Володимир Зеленський розкритикував Москву, порівнявши удари з терактами.

“Майже щогодини до мене надходять повідомлення про удари окупантів по Херсону та іншим населеним пунктам області. Такий терор почався відразу після того, як російська армія була змушена тікати з Херсонської області”, – сказав він.

“Це помста тих, хто програв. Вони не вміють воювати. Єдине, що вони ще можуть робити, це тероризувати. Або енергетичний терор, або артилерійський терор, або ракетний терор – це все, до чого опустилася Росія під свою нинішні лідери», – наголосив український президент.

Ракети посипалися і на Київщині. У Вишгороді від обстрілів росіян постраждали дитсадок і школа.

У столиці 60% населення залишається без світла, оскільки настає зима, а температура падає до нуля.

Російські війська атакували енергетичну інфраструктуру країни, піддавши мільйонам людей аварійне відключення електроенергії.

Лікарні в Краматорську були змушені покладатися на генератори, щоб утримувати світло під час лікування військових і цивільних.

Раныше ми писали, що влада просить жителів звільнених Херсона та Миколаєва виїхати до настання зими.