СБУ проводить масові обшуки в мережі автозаправок, пов’язаних з Медведчуком

ДУМКА 11, Березень 2021, 14:58 224
СБУ проводить масові обшуки в мережі автозаправок, пов’язаних з Медведчуком

У четвер, 11 березня, Служба безпеки України (СБУ) і Державна податкова служба (ДПС) проводять масштабні обшуки на об’єктах мережі автозаправних станцій Glusco, яку пов’язують з кумом президента Росії Віктором Медведчуком, проти якого напередодні ввели санкції.

Про це повідомляє enkorr.ua з посиланням на співробітника в центральному офісі компанії.

“У нас маски-шоу у всіх офісах, заправках, нафтобазах. Пломбують колонки і резервуари, відключають відеоспостереження”, – заявив він.

За словами джерела, силовики вилучають документацію і комп’ютери.

Як повідомляв “Цензор”, мережа Glusco сформована на базі роздрібного бізнесу компанії “Роснефть”, який в 2016 році викупив міжнародний трейдер Proton Energy Group S. A. через споріднену Glusco Energy S. A.

ТОВ “Глусько Україна” раніше стало ексклюзивним постачальником скрапленого газу з заводів російської “Роснефти” і найбільшим імпортером цього палива в Україну. Компанією офіційно володіє Швейцарська Glusco energy S. A. ізраїльського бізнесмена Нісана Моїсеєва, який є другом Віктора Медведчука.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данилов висловився з приводу припинення роботи нового каналу Медведчука, який був створений на основі “Першого незалежного”, проданого представником партії ВО “Свобода” Романом Любицьким.