Слідчого, що розповів про безперспективність справ по Порошенку, звільнили з ДБР

Ірина Дубровська 23, Липень 2020, 11:56 576
Слідчого, що розповів про безперспективність справ по Порошенку, звільнили з ДБР

У наказі йдеться, що начальника третього відділу управління з розслідування кримінальних правопорушень ДБР звільнили «у зв’язку із скороченням посади»

Керівництво Державного бюро розслідувань звільнило керівника слідчої групи Олега Корецького «у зв’язку із скороченням посади». Про це розповів сам Корецький та показав фото наказу за підписом в.о. директора, полковника ДБР Олександра Соколова.

Нещодавно у ДБР заявили, що керівник слідчої групи Олег Корецький звільняється нібито через факти зливу службової інформації у кримінальних провадженнях.

Наказ про звільнення Корецького

Раніше Корецький заявив, що його постараються звільнити з ДБР.

Нагадаємо, Олег Корецький також розповів, що Генеральний прокурор Ірина Венедіктова має вплив на ДБР і на свою харківську команду.

Також повідомлялось, що слідчий ДБР Корецький заявляє про безперспективність справ по Порошенку. Зокрема, підписав постанову про закриття кримінального провадження щодо п’ятого президента Петра Порошенка, яке стосувалось продажу ПрАТ «Завод Кузня на Рибальському».

Напередодні повідомлялось, що начальник третього відділу управління з розслідування кримінальних правопорушень ДБР Олег Корецький написав заяву до Директора НАБУ Артема Ситника про вчинення кримінального правопорушення керівниками ДБР Соколовим і Бабіковим.