“Слуги народу” хочуть затвердити покарання для українських військових за “ведення агресивної війни”

consaidin 28, Травень 2020, 14:25 1901
“Слуги народу” хочуть затвердити покарання для українських військових за “ведення агресивної війни”

З’явилась інформація, що влада хоче прийняти законопроєкт, який передбачає нову статтю Кримінального кодексу – покарання воєнних керівників, у випадку, якщо їх підлеглі «ведуть агресивну війну».

Про це у Facebook повідомив народний депутат Олег Синютка.

«Цю горе-пропозицію намагаються внести до порядку денного засідання Верховної Ради України вже цього тижня. Це ще один крок для деморалізації нашої армії та військових. Агресор в нас один – це путінська Росія, яка пішла проти України війною у 2014 році», – написав політик.

Синютка додав, що той, хто пробує підмінити поняття і говорити про «агресивність» українських військових – той прямо працює на ворога.

«В суботу я був на похороні героя України, майора Андрія Супрігана. Наш земляк був лицарем Ордену Богдана Хмельницького 2 та 3 ступенів, на момент смерті йому було 29 років. Зворушливе прощання з патріотом нашої держави й безмежний смуток за ще одним молодим життя. Зеленський і його слуги ніяк не можуть взяти до відома простої істини: держава існує до того часу, доки є люди, які готові захищати її від ворогів зі зброєю в руках», – підкреслив депутат.

Синютка також наголосив, що навіть сама ідея покарати людей, які «занадто агресивно» захищають Батьківщину є капітулянтством і державною зрадою.

«А не допустити прийняття такого закону – це наш обов’язок перед Андрієм Супріганом та всіма загиблими героями України», – підсумував політик.