Справді винних у вбивстві Шеремета, очевидно, приховує сам Зеленський

consaidin 28, Травень 2020, 10:03 809
Справді винних у вбивстві Шеремета, очевидно, приховує сам Зеленський

Напрошується версія, яку неофіційно висловлювали навіть наближені до поліції люди: вбивство журналіста Павла Шеремета організоване Службою безпеки, каже колишній нардеп і активіст Ігор Луценко.

“Є відкриті свідчення, що в тоді на камерах у тому кварталі бачили співробітників СБУ. Друга версія більш реальна і веде до організаторів – правоохоронних органів.За новою версією невстановлені особи давали вказівки Антоненку, Дугарь і Кузьменко. Тобто основна частина злочину – за кадром”, – пояснює.
Вважає, ця справа найбільш важлива для Зеленського й Авакова.

“У грудні на прес-конференції демонстрували суспільству свою ефективність. Зеленський зацікавлений, аби Кузьменко, Дугарь та Антоненка визнали винними хоча б у чомусь. Найвигідніше для обвинувачення затягувати справу. Її можуть роками крутити в судах, якщо мають недостатньо доказів для обвинувального вироку”.

Трьом підозрюваним у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко та Яні Дугарь змінили підозри. Тепер слідство називає організаторами злочину невстановлених осіб . Антоненко та Кузьменко – виконавці, а Дугарь – їхня спільниця. Змінився також мотив убивства. А до підозр фігурантам додали ще дві статті. І тепер окрім скоєння вбивства небезпечним для багатьох осіб способом, їм додали ще умисне знищення майна (автомобіля “Субару”, у якому їхав Павло Шеремет) та зберігання вибухових пристроїв.