Стадіон в Южному, який відкрив Зеленський, затоплений водою після дощу

Ірина Дубровська 5, Липень 2020, 09:12 5284
Стадіон в Южному, який відкрив Зеленський, затоплений водою після дощу

Президент України Володимир Зеленський два дні поспіль, 4 та 5 липня, перебуває в Одесі з робочим візитом.

У суботу, 4 липня, глава держави взяв участь у відкритті після капітального ремонту стадіону у місті Южне; зустрівся з одеськими бізнесменами, а також відвідав пляж “Дельфін”, на якому з минулого року не можуть прибрати танкер Delfі, що зазнав аварію.

У Южному Зеленський взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону школи № 1 міста Южного. Як повідомляє пресслужба Офісу президента, відновлення стадіону проводилося у межах програми “Велике будівництво”.

Після дощу стадіон стоїть затоплений водою. Про це у Фейсбук написав Роман Донік:

“Стадіон у місті Южне Одеської області, який Зеленський з пафосом вчора відкривав.

Це відразу після дощу пару тижнів назад. Так буде кожен раз, після хороших дощів. Тому що “велике будівництво” від Зеленського – це не про якість, професіоналів і розрахунки. Це про рукожопость, розпил, некомпетентність і “потьомкінські села”. Немає ніякої кризи, вони просто проебивать і пиздять наші гроші.

Пафосне відкриття відбувалося за участю живих підставок і з величезною кількістю пластмасової трави, якої через пару тижнів теж не залишиться, тому як розкраде мудрий зубожілий нарід який обрав собі великого керманича.”

Стадіон в Южному, який відкрив Зеленський, затоплений водою після дощуСтадіон в Южному, який відкрив Зеленський, затоплений водою після дощуСтадіон в Южному, який відкрив Зеленський, затоплений водою після дощу