У Києві таксист отруїв пасажирів, обікрав кинув помирати в на пустирі

Володимир Маркопольский 13, Лютий 2021, 20:34 107
У Києві таксист отруїв пасажирів, обікрав кинув помирати в на пустирі

У Києві таксист отруїв психотропними препаратами своїх пасажирів, потім пограбував і кинув помирати в снігу на пустирі, один чоловік замерз на смерть.

Про це повідомляє Telegram-канал dtp.kiev.ua, передає “Думка“.

У поліції розповіли, що двоє чоловіків (40 і 52 роки) близько 20:00 сіли в чорний Audi Q5 на Подолі. Таксист пригостив їх кавою, в яку, як з’ясувалося пізніше, були підмішані психотропні речовини.

Потім забрав усі цінні речі, відвіз пасажирів у Голосіївський район і висадив на вул.Любомирській біля лісосмуги. Там постраждалі провели всю ніч без свідомості в снігу

“Він ледве-ледве розмовляв, плутався в словах, весь в крові і руки обморожені. Не був п’яним, але очі дуже дивні.”- розповіла вона, розповіла жінка, яка знайшла одного з постраждалих у снігу.

Через складні погодні умови, швидка їхала півтори години. За порадами диспетчерів швидкої Марина разом з чоловіком і знайомою відпоїли чоловіка теплою водою і розвели поруч з ним багаття. Прийшовши до тями потерпілий сказав, що живе на Позняках і назвав номер телефону дружини.

Його забрала швидка, а тіло другого чоловіка знайшли неподалік лише через добу. Сама жінка героїнею себе не вважає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві на вулиці Антоновича біля Володимирського ринку водій Mercedes Sprinter збив жінку на смерть, коли буксирував у снігу.