У Києві двоє громадян Росії побили хлопця

ДУМКА 5, Квітень 2021, 17:36 91
У Києві двоє громадян Росії побили хлопця

Двоє громадян Росії побили хлопця поблизу Поштової площі в Києві. При цьому вони представлялися громадянами України та активістами.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Як встановлено досудовим розслідуванням, 3 квітня 2021 року група молодиків, перебуваючи поблизу Поштової площі на Подолі, побачили хлопця та дівчину, які вживали слабоалкогольні напої, та зробили їм зауваження, супроводжуючи це нецензурною лайкою. При цьому молоді люди представлялися громадянами України та активістами, які виступають проти порушень громадського порядку.

На вказане зауваження хлопець відразу загорнув металеві банки в паперовий пакет. Однак молоді люди продовжили нецензурно висловлюватися на його адресу, і, поваливши на землю, почали наносити йому множинні удари ногами і руками в область голови, тулуба і ніг.

Встановлено двох осіб, які вчиняли хуліганські дії. Ними виявилися двоє громадян Російської Федерації, 1989 і 1993 р. н.. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Відносно осіб, які вживали спиртні напої в громадському місці, складені адміністративні протоколи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві обікрали квартиру судді, після того, як вона опублікувала декларацію про доходи.

Також ми повідомляли про те, що в Києві п’яні Підлітки мочилися на авто поліції і знімали це на відео.