У Львові поліція врятувала від голоду дітей, батьки яких були зайняті пияцтвом. ФОТО

ДУМКА 9, Лютий 2021, 21:23 54
У Львові поліція врятувала від голоду дітей, батьки яких були зайняті пияцтвом. ФОТО

Правоохоронці оперативно прибули до дітей, яких батьки залишили надовго самих, купили для них їжу та встановили місцеперебування батьків. Бабуся дітей подякувала поліцейським за порятунок онуків.

6 лютого на оперативну лінію 102 зателефонував 13-річний львів’янин та повідомив, що він, його молодша сестричка та 3-річний братик голодні, вдома немає їжі, а батьки відмовляються йти додому.

За вказаною адресою прибули начальник Відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції Андрій Скіра та патрульні поліцейські Мар’яна Мороз-Сидорак та Денис Волчек.

Правоохоронці заспокоїли дітей, принесли для них їжу, напої, а також встановили місцеперебування матері та батька, які в той час вживали алкогольні напої.

Стосовно батьків поліцейські склали протокол за ч.1 ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та провели з ними роз’яснювальну бесіду.

У Львові поліція врятувала від голоду дітей, батьки яких були зайняті пияцтвом. ФОТО

Невдовзі бабуся дітей зателефонувала до поліції та подякувала за допомогу її онукам, яких правоохоронці не залишили в біді.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що оперативники Управління стратегічних розслідувань у місті Києві Нацполіції, слідчі поліції Києва за процесуального керівництва Київської міської прокуратури та силової підтримки роти поліції особливого призначення викрили злочинну групу, що «спеціалізувалася» на вимаганні неіснуючих боргів. До складу групи входили кияни віком від 45-ти до 54-х років.