У поліції з’явилися версії загибелі 15-річного хлопця, знайденого під мостом у Харкові. ВІДЕО

Ірина Дубровська 13, Лютий 2021, 13:20 157
У поліції з’явилися версії загибелі 15-річного хлопця, знайденого під мостом у Харкові. ВІДЕО

Антона Логвинова шукали більше доби і знайшли мертвим, під мостом на Олексіївці у Харкові. Зараз поліцейські розглядають версії вбивства, нещасного випадку, або самогубства.

Про це на брифінгу 12 лютого повідомив начальник слідчого управління у Харківській області Сергій Чиж, передає Думка.

“Чи хлопець стрибнув з мосту, чи, можливо, був з кимось у конфлікті, хтось підштовхнув його… Слідством були висунуті версії: вбивство, вчинене особою чи особами з кола його знайомих, близьких на ґрунті раптово виниклих конфліктів чи неприязних відносин. Друга версія — це вбивство, вчинене сторонніми особами, також, можливо, на ґрунті конфліктів, які були, або виникли раптово на мості чи в іншому місці. І, звичайно, третя версія: мав місце нещасний випадок або самогубство”, — сказав Чиж.

За його словами, огляд місця події тривав майже 10 годин. На місці знайшли телефон хлопця, його речі.

“Було вилучено слідову інформацію, проведено фото-, відеофіксацію… Проведено огляд місцевості навколо місця, де було виявлено труп, всього мосту”, — сказав Чиж.

Огляд експертів свідчить, що смерть настала в результаті падіння з мосту.

Відомо, що 15-річний Антон Логвінов пішов з дому 8 лютого і не повернувся. 9 лютого волонтери організували пошуки дитини.
Близько 15:00 10 лютого волонтери припинили пошуки. У поліції повідомили, що підлітка знайшли мертвим під мостом на Олексіївці.
За фактом смерті відкрили кримінальне провадження за статтею “умисне вбивство”. Що стало причиною смерті дитини, у поліції не повідомляють.