Вбивство депутата Давиденка- “Слуга народу” просять не спекулювати і не висувати версій

consaidin 24, Травень 2020, 15:35 112
Вбивство депутата Давиденка-  “Слуга народу” просять не спекулювати і не висувати версій

У партії “Слуга народу” розраховують на ретельне розслідування трагічного інциденту з народним депутатом Валерієм Давиденком.

“Сьогодні не стало нашого колеги по парламенту – народного депутата Валерія Давиденка. Партія “Слуга народу” висловлює щире співчуття його родині та депутатській групі “Довіра”, до якої він належав”, – йдеться в повідомленні.

У партії заявляють, що розраховують на ретельне розслідування трагічного інциденту.

“І закликаємо представників усіх партій утриматися від будь-яких політичних спекуляцій і висунення безпідставних версій до того, як правоохоронні органи оприлюднять результати розслідування”, – повідомили в партії.

Також голова Верховної Ради України Дмитро Разумков висловив співчуття у зв’язку зі смертю народного депутата України Валерія Давиденка, повідомляє пресслужба ВР.

“Обставини загибелі народного депутата з’ясовуються правоохоронними органами. Розслідування має бути оперативним і максимально об’єктивним. Від імені Верховної Ради України та всього депутатського корпусу висловлюю щирі співчуття рідним і близьким Валерія Миколайовича. Світла пам’ять”, – йдеться в заяві Разумкова.

Нагадаємо, народного депутата групи “Довіра” Валерія Давиденка знайшли 23 травня в офісі з вогнепальним пораненням голови. Нацполіція почала кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. В Офісі Генпрокурора повідомили, що поруч із тілом знайдено пістолет.

Останній запис на фейсбук-сторінці Давиденка за 22 травня присвячений допомозі медикам і хворим на коронавірус у його виборчому окрузі.