Відомі перші деталі слідства у справі брата Єрмака

consaidin 3, Червень 2020, 10:13 90
Відомі перші деталі слідства у справі брата Єрмака

Вищий антикорупційний суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення родичем високопосадовця ОП, а саме братом керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака – Денисом Єрмаком.

Про це в Facebook повідомляє ВАКС.

“Сьогодні, 2 червня, слідча суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила скаргу представника народного депутата IX скликання та зобов’язала уповноважену особу НАБУ внести до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення, про яке зазначалося у заяві. Суд також зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування за цими фактами. У заяві містилися дані та обставини щодо оприлюднених раніше відеозаписів, на яких один із родичів високопосадовця Офісу Президента України здійснював „відбір“ кандидатів на різноманітні посади в органи державної влади”, — йдеться у повідомленні.

Вказано, що постановляючи таке рішення слідчий суддя не дає оцінку викладеним у скарзі фактам, а лише зобов’язує внести відповідну інформацію і розпочати досудове розслідування вказаних фактів. Правова кваліфікація визначається органом досудового розслідування.