Відставка Авакова, “збирайте речі”- повна перезагрузка

Ірина Дубровська 29, Травень 2020, 16:56 434
Відставка Авакова, “збирайте речі”- повна перезагрузка

Останні декілька днів в Україні відбулися одразу декілька жахливих подій. Мовиться про зґвалтування поліцейськими жінки у Кагарлику та стрілянину у Броварах. Звісно, ці події не залишилися без уваги громадськості.

Одразу декілька політиків та громадських активістів вимагають відставки очільника МВС Арсена Авакова.

Так, фракція “Голос” у Верховній Раді вимагає відставки Авакова та Клименка після подій в Кагарлику. Депутати наголошують, що керівництво МВС та Національної поліції має відповісти за те, що сталося.

Повинна настати неминуча відповідальність за те, що злочинці у погонах катують і ґвалтують людей. Зараз монобільшість має визнати, що реформа поліції провалена і для її перезапуску потрібні нові мізки і нові серця,
– відзначили у “Голосі”.

Нардепи додали, що злочину в Кагарлику могло б не бути, якби правоохоронці понесли відповідальність за свої злочинні дії в інших регіонах України.

Активісти і журналісти обурені останніми подіями
У житловому районі розборки, ніхто не ховається зі зброєю. За офіційною версією, це розборки за ринок перевезень Бровари – Київ. Аваков досі розповідає казки, що все у нього під контролем. Але тільки цікаво де,– запитав Анатолій “Штірліц”.

Журналіст-розслідувач Дмитро Гнап зауважив, що поліція могла запобігти стрілянині у Броварах, але “у них, напевно, були важливіші справи. Як от: ґвалтування, катування, кришування”.

Журналіст Сергій Грішин порадив Авакову збирати речі.