Винуватець смертельної ДТП у Харкові майже не постраждав і вже дає свідчення. ФОТО

ДУМКА 27, Жовтень 2021, 01:58 247
Винуватець смертельної ДТП у Харкові майже не постраждав і вже дає свідчення. ФОТО

У Харкові 16-річний підліток влаштував смертельну ДТП, врізавшись на величезній швидкості на автомобілі Infiniti в проїжджаючу на перехресті Chevrolet.

За інформацією очевидців, винуватець аварії, з яким в авто були ще три людини, виявився єдиним, хто не отримав серйозних травм в результаті ДТП.

Повідомляється, що водій Chevrolet загинув на місці від отриманих травм. Також за деякою інформацією в Chevrolet була дівчина, а в автомобілі винуватця аварії було троє пасажирів, про їх стан достовірної інформації на даний момент немає.

Правоохоронці затримали підлітка на місці аварії і після надання медичної допомоги він почав давати свідчення. Повідомляється, що у нього розбита голова, проте він у свідомості, нормально себе почуває і самостійно пересувається.

Винуватець смертельної ДТП у Харкові майже не постраждав і вже дає свідчення. ФОТО Винуватець смертельної ДТП у Харкові майже не постраждав і вже дає свідчення. ФОТО Винуватець смертельної ДТП у Харкові майже не постраждав і вже дає свідчення. ФОТО

Так само повідомляється, що після аварії, батьки дитини в терміновому порядку подали заяву про викрадення автомобіля. Місцеві жителі в соціальних мережах стверджують, що це зроблено для того, щоб в ході слідства довести, що за кермом був інший і “відмазати” свого сина.

Також в соцмережах повідомляють, що винуватця аварії звуть Микола, він є жителів Харкова 2005 року народження. Автомобіль він нібито отримав у подарунок від батьків.

У мережі також поширили відео з Instagram передбачуваного винуватця аварії, з опублікованих раніше Відео стає зрозуміло, що це далеко не перше порушення підлітка. Крім того, там присутнє відео, на якому він грубо спілкується з інспекторами поліції.