За музеєм Гончара почалось таємне стеження. Відеофакти

Ірина Дубровська 28, Травень 2020, 14:51 144
За музеєм Гончара почалось таємне стеження. Відеофакти

За музеєм Івана Гончара стежать невідомі особи, які брали участь у силовому захопленні музею позавчора.

Про це у стрімі повідомляє блогер, громадський активіст, ветеран АТО Олександр Погребиський.

“Ми зараз разом з Олексієм Петровим знаходимося біля музею Гончара. Ми побачили, що тут знову ті самі люди, які представлялися ДБР, вони ходять навколо музею і незрозуміло, що вони тут роблять. Чи вони хочуть знову влаштувати провокацію, чи вони хочуть викрасти майно. Це, напевно, “наружка”, бо цих людей ми бачили, коли штурмом брали спецназом ДБР, виламали двері музею Івана Гончара, – сказав він.

Погребиський намагався з’ясувати, з якої причини невідомий знаходиться неподалік музею і що він робить. Ветеран АТО зауважив, що чоловік взутий у спеціальні черевики, які були на співробітниках ДБР позавчора. За словами фахівців, ці черевики “5.11” коштують не менше 5 тисяч гривень. Невідомий чоловік не став пояснювати, з якої причини він знову перебуває поблизу музею, і намагався швидко покинути місце спостереження.

“Друзі, ця людина була позавчора разом з ДБР. Вона стоїть через дорогу, стежить за музеєм і тікає від нас з Олексієм Петровим, коли ми почали задавати питання – що він тут робить? Він сказав, що він не є співробітником ДБР. Бачите – бігом, бігом, бігом!” – прокоментував Погребиський.

Активіст також зауважив, що невідомий порушив правила дорожнього руху, намагаючись втекти від цієї розмови.

 

Нагадаємо, 26 травня п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко разом з дружиною Мариною відкрив у музеї Івана Гончара виставку картин митців з українським корінням із власної родинної колекції. Також Петро Порошенко іронічно подякував керівникам правоохоронних органів “за прискорення” відкриття виставки.

Потім приїхали співробітники ДБР і виламали двері в музей, застосувавши силу до журналістів і народних депутатів. Силовики штурмували будівлю музею, не надавши ніяких дозвільних документів.