Заступник Кличка Володимир Слончак накинувся на поліцейського з кулаками

ДУМКА 27, Квітень 2020, 06:24 69
Заступник Кличка Володимир Слончак накинувся на поліцейського з кулаками

Правоохоронці зупинили автомобіль Mercedes через вимкнуті фари. Порушницею виявилася народний депутат і заступник голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Людмила Костенко.

“Збоку від Костенко сидів ще один чиновник – Слончак Володимир Вікторович (він же заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень), який вирішив трохи подуріти перед панянкою, а тому постійно говорив “так ви знаєте, хто ми” і “завтра ось вас тут і сліду не буде “, і т.д. Так, як на його репліки ніхто не реагував, він вирішив вийти з авто, почав приставати до інспектора патрульної поліції, а потім взагалі накинувся на нього з кулаками”, – йдеться в повідомленні.


За даними нардепа Дубинського, інцидент стався в неділю, 26 квітня, о 22:30. Нардеп Київміськради Людмила Костенко, за попередніми даними, перебувала в стані алкогольного сп’яніння.

«Під час спілкування з поліцейськими пасажир вказаного автомобіля – заступник голови Київської міської державної адміністрації Слончак, 1984 р.н., вдарив в обличчя інспектора УПП в Києві, старшого лейтенанта поліції Мішура, 1982 року народження (медичну допомогу надано без госпіталізації). Правопорушник затриманий », – написав Дубинський.

Заступник Кличка Володимир Слончак накинувся на поліцейського з кулаками  Заступник Кличка Володимир Слончак накинувся на поліцейського з кулакамиЗаступник Кличка Володимир Слончак накинувся на поліцейського з кулаками