Зеленський на засіданні РНБО заговорив про доброчесність

Ірина Дубровська 29, Жовтень 2020, 21:01 252
Зеленський на засіданні РНБО заговорив про доброчесність

Президент України Володимир Зеленський запропонував невідкладно зареєструвати у Верховній Раді законопроєкт про відновлення доброчесності конституційного судочинства в країні після того, як учасники термінового засідання Ради національної безпеки і оборони погодилися, що останнє рішення Конституційного Суду України (КС) становить загрозу національній безпеці.
Про це повідомила прессекретарка глави держави Юлія Мендель.

“Завершено термінове засідання Ради національної безпеки і оборони. Головне, що на засіданні учасники погодилися, що останні рішення Конституційного Суду України щодо антикорупційної архітектури України становлять загрозу національній безпеці. Президент України запропонував невідкладно зареєструвати законопроєкт у Верховній Раді, де передбачається відновлення доброчесності конституційного судочинства в Україні”, – зазначила Мендель.

Вона розповіла, що в невідкладно було скликано засідання Кабінету Міністрів України в Офісі президента, яке розпочинається зараз, у четвер увечері.

За словами Мендель, про всі рішення, ухвалені на терміновому засіданні РНБО в четвер, буде детально повідомлено на сайті президента України.