“Зеленський назвав себе державою, а хто проти- сепаратисти”, – Гончаренко

consaidin 10, Червень 2020, 13:48 111
“Зеленський назвав себе державою, а хто проти- сепаратисти”, – Гончаренко

Нардеп Олексій Гончаренко написав допис. Пряма мова:

“Серед усіх феноменальних дурниць, які наговорив Зеленський під час останнього інтерв’ю “Українській правді” безумовний лідер ― про мерів і децентралізацію.

“Не можуть мери бути проти президента, проти вертикалі влади. Це – проти держави. Це – чистий сепаратизм, яким вони прикривають децентралізацією”.

По-перше, я не знаю як ще коментувати той факт, що перебуваючи рік на посаді президента Зеленський не в курсі, що місцеве самоврядування ― це не вертикаль влади. Мери не підпорядковуються президенту, а обираються людьми. Джерелом влади у нас є народ, а не “найвеличніший лідер”. Нагадаю, про всяк випадок, бо бачу зі знанням Конституції є серйозні проблеми.

По-друге, тут уже авторитарні замашки встали в повний зріст. Коли я писав про диктаторське мислення Зеленського в статтях, ви мовчали. Коли я з трибуни Ради говорив Зеленському про перші дзвіночки зростаючого авторитаризму, ви мовчали. Коли ручне ДБР переслідувало опозицію, ви мовчали. Помовчіть ще трохи і вони прийдуть по вас.

По-третє, Зеленський уже ні на хвилину не сумнівається: “Держава ― це я”. Хто особисто проти мене, той проти України, той проти держави. Такий собі, президент-сонечко. От тільки коли уявляєш себе Людовіком XIV, важливо розуміти, що можна закінчити як Людовік ХVI.

Тримаємо стрій, друзі.”

Світлина від Олексія Гончаренка.