Зеленський переїжджає на віллу в Конча-Заспі, яку обіцяв “віддати діткам”

Ірина Дубровська 9, Липень 2020, 23:28 3167
Зеленський переїжджає на віллу в Конча-Заспі, яку обіцяв “віддати діткам”

Президент України Володимир Зеленський користується державною дачею на території резиденції “Конча-Заспа” Державного управління справами біля Києва. Будучи кандидатом в президенти Зеленський збирався передати держрезиденції дітям.
Про це на своїй сторінці в Фейсбук пише журналіст Михайло Ткач.

“Перед другим туром президентських виборів кандидат Зеленський заявив в інтерв’ю РБК:” Хлопців, нехай в цих резиденціях живуть дітки якісь. Ну якісь табори відпочинку, якісь люди, яким це дійсно потрібно. Ці резиденції – я не бачу в них взагалі ніякого сенсу .. ”

Уже через місяць після інавгурації тепер уже президент Зеленський поїхав з родиною дивитися “перевіряти” президентську дачу в Конча-Заспі, на якій жив Ющенко 10 років. За кілька місяців тут зроблять ремонт за державний рахунок “, – пише Ткач.

Як з’ясувалося, через рік після обрання президент Зеленський переїхав жити на президентську дачу в Конча-Заспі.

Зеленський переїжджає на віллу в Конча-Заспі, яку обіцяв “віддати діткам”

“Президентська державна дача для слуги народу – це триповерховий особняк на березі більш ніж на дві тисячі квадратних метрів і декількома гектарами навколо. Будинок має чотири спальні, санвузли оздоблені мармуром, ліфт, кінозал, більярдна, солярій, сауни, басейн і масажний кабінет”, – повідомив журналіст.

Зеленский переезжает на виллу в Конча-Заспе, которую обещал отдать деткам 04