Зеленський прокоментував свою поїздку до ОАЕ

Ірина Дубровська 13, Лютий 2021, 20:41 120
Зеленський прокоментував свою поїздку до ОАЕ

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою Зеленською прибули до Об’єднаних Арабських Еміратів. Він зазначив, що ця країна стрімко розвивається та має величезний економічний потенціал.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю еміратському інформаційному агентству ВАМ (Emirates News Agency WAM), інформує Думка із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

“Емірати яскраво проявляють свою лідерську природу не тільки в економіці, технологіях, соціальній сфері, а й у справі регіонального мирного процесу. Нормалізація відносин між ОАЕ та Ізраїлем стала справжнім проривом, і Україна вітає цей історичний крок”, – зазначив Зеленський.

Він також відзначив “неймовірні зусилля Еміратів” у боротьбі з коронавірусом і подякував за надання гуманітарної допомоги Україні для протистояння COVID-19.

“ОАЕ – один з ключових партнерів України на Близькому Сході, і наша країна приділяє особливу увагу розвитку відносин з Еміратами. Максимальне поглиблення й розширення двосторонніх відносин з ОАЕ є пріоритетом нашої зовнішньої політики. Це дуже важливо для нас, і ми поступово рухаємося до розширення горизонтів наших відносин завдяки постановці на порядок денний все амбітніших проєктів.

Уже зараз я можу охарактеризувати відносини між Україною та ОАЕ як досить динамічні й такі, що мають стабільну тенденцію до стрімкого розвитку. Свідченням цього є економічні показники, зокрема двостороннього товарообігу, стан договірно-правової бази (понад 30 двосторонніх угод та меморандумів про співпрацю), культурно-гуманітарне співробітництво”, – додав він.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський проведе День закоханих з дружиною в ОАЕ під виглядом державного візиту.