Зеленський прикриває свої провали перепалками

consaidin 21, Травень 2020, 12:18 113
Зеленський прикриває свої провали перепалками

Народний депутат з фракції “Голос” Ярослав Юрчишин прокоментував слова Володимира Зеленського щодо міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

“Коли немає, що говорити людям, перед якими стоїть питання виживання, коли економіка занепадає, промисловість показує негативні показники, починаючи з доепідеміологічних часів, коли уряд не здатен закупити хімзахист для лікарів, хоча коштів для цього виділено більше, ніж досить, і так виглядає, що міністр охорони здоров’я призначений просто, щоб дерибанити стабілізаційний фонд у понад 60 мільярдів, починаються перепалки з будь-ким, підіймаючи статус цієї людини. Зараз, уявляєте собі, з міським головою Черкас цілий президент країни веде ось таку перепалку”, – сказав Юрчишин.

Нагадаємо, під час прес-конференції Володимир Зеленський повідомив, що проти міського голови Черкас Анатолія Бондаренка раніше порушили 19 кримінальних проваджень і додав: “Я за один стіл з такими бандитами не сяду”.

Пізніше сам Бондаренко опублікував відповідь президентові з приводу озвученої інформації. За його словами, усіх їх відкрили через його політичну діяльність.