“Зеленський відкрив “ящик Пандори”- одного разу все може піти інакше..”- Береза

Ірина Дубровська 3, Серпень 2020, 16:53 117
“Зеленський відкрив “ящик Пандори”- одного разу все може піти інакше..”- Береза

3 серпня, о 12:00 до відділення АТ «Універсал Банк» зайшов невідомий чоловік віком до 35 років і повідомив, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба, і попросив викликати поліцію.

Поліція ввела спеціальну поліцейську операцію «Грім». Згодом стало відомо, що особою, яка погрожує підірвати відділення АТ «Універсал Банк» у центрі Києва, є громадянин Узбекистану – Карімов Сухроб Рахманович, 25.03.1988 р.н. Потім було введено спеціальну операцію «Бумеранг» під керівництвом Служби безпеки України. В результаті спецоперації зловмисник був затриманий.

Останнім часом кількість терористичних актів в Україні зросла. І після того, як президент Зеленський виконав умови луцького терориста, ситуація погіршилася. Наслідки такого рішення глави держави може призвести до трагічних наслідків. Про це пише Борислав Береза в Telegram:

“Я далекий від думки, що неадекват і недотеррорист який захопив банк в Києві – це постановка. Мене більше хвилює те, що таких неадекватний і психічно неврівноважених людей навколо нас величезна кількість. І медики ними не займаються в достатній мірі. Якби займалися, то ми б не бачили ситуацій подібних до тих, що ми бачили в Луцьку, Полтаві та сьогодні в Києві. На жаль, багато неадекватів, подивившись на те, як луцький терорист змусив президента виконати його вимогу, наважуються піти по його шляху. Одні хочуть своєї хвилини телевізійної слави, інші вважають такий спосіб нормальним, щоб хоч якось достукатися до влади, а треті перебувають у полоні своєї запаленої психіки. Тому, після відкриття Зеленським ящика Пандори в Луцьку, ми побачимо принцип доміно в дії. Експерти не дарма прогнозували, що тепер будуть нові інциденти. Будуть ще. Будуть подібні захоплення без вибухівки, але з озвучуванням злочинцем, що вона у нього є. Таким чином неадеквати захочуть привернути до себе увагу і щоб їх сприймали серйозно. А спецслужби будуть змушені щоразу реагувати на подібні події максимально серйозно. Адже рано чи пізно замість звичайного психа може бути справжній терорист. І тоді все може піти інакше.

І я в черговий раз думаю про те де нам взяти достатню кількість психіатрів, які зможуть допомогти нашому хворому суспільству, яке давно живе в агресивному інформаційному середовищі? Відповіді на це питання у мене поки немає. Але актуальність це питання ще довго не втратить. На жаль.”