100 “слуг народу” підтримали виключення Дубінського з фракції, – ЗМІ

Ірина Дубровська 29, Січень 2021, 13:56 385
100 “слуг народу” підтримали виключення Дубінського з фракції, – ЗМІ

Лише 15% висловилися за те, що б виступити з позиції підтримки нардепа.

Більше 50% народних депутатів фракції “Слуга народу”, які взяли участь в анонімному голосуванні, підтримали виключення Олександра Дубінського з її складу.

Близько 28% висловилися за те, щоб ініціювати у парламенті зняття Дубінського з посади заступника голови з питань податкової та митної політики. Про це LB.ua повідомили джерела у фракції. Ще майже 15% виступили за підтримку Дубінського у заяві фракції.

Опитування було ініційоване головою фракції Давидом Арахамією у застосунку “Слуги народу” для мобільних телефонів. Результати опитування міг побачити тільки він.

100 “слуг народу” підтримали виключення Дубінського з фракції, – ЗМІ

Про те, що фракція розглядає три сценарії дій щодо Дубінського після включення його до санкційного списку США, стало відомо після засідання “слуг народу” у понеділок за участю президента України.

Володимир Зеленський двічі просив Дубінського вийти зі складу фракції, на що той категорично відмовив. Сам нардеп також заявив, що ніколи не втручався в американські вибори і не мав стосунку до оприлюднення “плівок Деркача”.

Заступник голови фракції Олександр Корнієнко повідомив, що стосовно Дубінського проведуть внутрішнє опитування. За словами Корнієнка, з Дубінським можливі три сценарії. “Перший варіант – це підтримати пана Дубінського та спрямувати листи для його підтримки у відповідні організації, закордонні. Другий варіант – це виключення пана Дубінського з фракції. І третій варіант – це ініціація до відповідних структур, що можуть це зробити, про звільнення пана Дубінського з посади заступника голови Комітету з питань податків та митної політики. Там де голова пан Гетманцев, а Дубинський – заступник голови по квоті фракції “Слуга народу”, – розповів він.

Після потрапляння до санкційного списку перестав працювати сайт dubinsky.pro, зареєстрований через американський хостинг. Також заблокували канал нардепа на Youtube.