Американський військовий розповів, чому РФ чекає розвал і громадянська війна

ДУМКА 18, Лютий 2019, 07:12 316
Американський військовий розповів, чому РФ чекає розвал і громадянська війна

Після того, як в Росії буде повалений режим нинішнього президента Володимира Путіна, світ може зіткнутися з величезною проблемою.

Про це під час свого інтерв’ю “Апострофу” заявив екс-представник НАТО в Росії, військовий з США Гаррі Табах, передає “Думка“.

Він стверджує, що після відходу Путіна Росія зануриться в громадянську війну, оскільки він зачистив всі демократичні інститути мирної передачі влади. Табах зазначив, що нинішній український президент міг набагато легше узурпувати владу і зачистити всю опозицію, оскільки в країні йде війна, але українцям вдалося зберегти прихильність демократичним цінностям. У свою чергу Путін знищив демократію в мирний час.

Він зазначив, що російські “місцеві царьки” після повалення Путіна почнуть битися за владу і влаштують війну один з одним. У цьому і криється найбільша небезпека для світу.

Він нагадав, що США не розвалили СРСР, якраз боролися за його збереження. Президент Буш старший неодноразово закликав Горбачова зберегти Радянський Союз, оскільки у Вашингтоні боялися розповзання ядерної зброї. Тоді був укладений договір, що всі союзні країни передадуть її РФ. Зараз, якщо Росія розвалиться, ядерне озброєння може розповзтися по всьому світу. Разом з тим Табах не знає, що небезпечніше – розвал Росії чи продовження перебування при владі Путіна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в інтернеті висміяли схвалений Державною думою РФ законопроект, який передбачає ізоляцію російського інтернету від світового.