Ар’єв: Все, що ви бачите, є російським сценарієм, все готово для нового нападу

Ірина Дубровська 16, Червень 2020, 12:15 375
Ар’єв: Все, що ви бачите, є російським сценарієм, все готово для нового нападу

Події, що відбуваються зараз в країні ясно дають зрозуміти, що ворог не спить, а причаївся очікуючи чергового моменту, щоб напасти. Про ці небезпеки написав Володимир Ар’єв у своєму Facebook:

“Все, що ви бачите, є російським сценарієм: портновщина організовує кримінальне переслідування і судові процеси, які поляризують суспільство, радикалізують ситуацію і мобілізують активні групи. Переслідування опозиції, сфабриковані справи проти Ріффа, Кузьменко та Дугарь… Сьогодні під судом над Стерненком поліція остаточно спровокувала протистояння, яке вже нікуди не зникне. До осені все лише розігріється. Під хаос і ворожнечу, які розпалює влада Зеленського, РФ почне новий етап агресії, вочевидь, передусім, для захоплення каналу Дніпро-Крим. Деморалізація армії, яка відбулася за останній рік, скорочення штату в ЗСУ, нищення реформ плюс боягуз головнокомандувач: все готово для нового нападу.

Внутрішній ворог завжди складніший, а троянського коня, повного антиукраїнської нечисті, самі громадяни занесли минулого року. У нас – чергове коло боротьби за Україну. Треба бути готовими до всього. Головне – гаряче серце і холодний розум. Так переможемо.”