Арахамія назвав фейками новини світових ЗМІ про наростаючу загрозу з боку РФ

ДУМКА 19, Січень 2022, 13:55 348
Арахамія назвав фейками новини світових ЗМІ про наростаючу загрозу з боку РФ

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що ситуація на Донбасі нічим не гірша за ту, яка була навесні минулого року.

Про це парламентарій заявив під час свого інтерв’ю.

“Загроза з боку є завжди. Але! Пам’ятаєте, була ескалація навесні минулого року? Ситуація на сьогоднішній день нічим не гірше тієї, вона приблизно в цьому ж діапазоні. Навіщо нагнітають західні ЗМІ? Складно сказати. Зараз йде великий переговорний процес і ми є на цьому полі, це привід для переговорів, щоб уникнути війни в Європі. Від РФ можна очікувати будь – яких сюрпризів, ми повинні бути готові до всього, але не розвивати паніки”, – сказав глава фракції “Слуга народу”.

За словами Арахамії, вторгнення РФ може не бути, а “економіка ляже”.

“Коли починають вкидати фейки, що російське посольство відкликає сім’ї, ми ж бачимо, як це вже впливає на економічну ситуацію”, – додав він.

Арахамія зазначив, що профільний комітет Ради регулярно спілкується з Міністром оборони, Генштабом та іншими силовими відомствами, і причин для панічних настроїв у суспільстві немає.

У той же час, зазначив нардеп, на новому пленарному тижні, який починається з 25 січня, буде підніматися тема безпеки України на тлі військової загрози з боку Росії. Паралельно пройде діалог з депутатами-мажоритарниками, які представлені у всіх регіонах України. Також на засіданні фракції “Слуга народу” планується заслухати голову територіальної оборони Юрія Галушкіна.