Баканов заявив, що Стерненко ніколи не був агентом СБУ

Володимир Маркопольский 26, Лютий 2021, 01:15 118

Глава Служби безпеки України Іван Баканов заявив, що колишній лідер одеського “Правого сектора” Сергій Стерненко, якого засудили на 7 років позбавлення волі, не був агентом української розвідки.

Про це Баканов заявив під час свого інтерв’ю на одному з телеканалів, передає “Думка“.

Глава СБУ зазначив, що до нього неодноразово зверталися з питанням про те, чи був Стерненко агентом СБУ.

“Тому я змушений надати цю відповідь: пан Стерненко при моїй каденції ніколи не був агентом Служби безпеки України. Його немає в облікових даних СБУ як агента”, – заявив Баканов.

Він зазначив, що якби Стерненко раніше працював на СБУ, то його б ім’я фігурувало б у даних спецслужби, однак вони відсутні.

Сам лідер одеського “Правого сектора” Сергій Стерненко раніше заявляв, що вважає свій вирок політичною розправою і відкидає всі звинувачення.

Нагадаємо, що 23 лютого одеський суд засудив Сергія Стерненка і Руслана Демчука до 7 років і 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна у справі про викрадення людини. Так само Стерненко суд визнав винним у незаконному зберіганні травматичного пістолета.

Пізніше містами України прокотилися акції протесту, а в Києві під офісом президента між правоохоронцями і протестувальниками відбулися сутички, в результаті чого було затримано 24 людини, яких пізніше правоохоронці відпустили.