Британський журналіст назвав головного союзника України в боротьбі з агресією РФ

ДУМКА 11, Лютий 2019, 04:27 150
Британський журналіст назвав головного союзника України в боротьбі з агресією РФ

Головним союзником України в боротьбі проти російської агресії може стати Німеччина.

Таку думку під час свого інтерв’ю висловив британський журналіст Едвард Лукас, передає “Думка“.

Він зазначив, що зараз серед країн Європейського союзу є деяка розгубленість. У Франції постійні протести, тоді як у Німеччині йде передача влади. У Нідерландах і Швеції до влади прийшли дуже слабкі політики. В Іспанії уряд розділений, в Італії більш проросійський, а у Великій Британії Brexit.

Журналіст переконаний, що зараз Україні не варто розраховувати на серйозну підтримку з боку Європейського союзу. Новому президентові України, хто б не був обраний, слід дуже добре постаратися, щоб налагодити хороші відносини з з імовірним новим керівником Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер і взагалі орієнтуватися на Німеччину, оскільки саме ця країна зараз ключовою в Європі. Лукас зазначив, що Ангела Меркель є великим другом України, незважаючи на те, що у неї є серйозні проблеми, тому дуже важливо вибудувати добрі відносини з її наступницею.

Крім того, журналіст переконаний, що очікувати допомоги від ЄС зараз не варто. Він зазначив, що нинішній глава Європейської комісії Жан Клод Юнкер скоро покине свій пост, так само як і пані Федеріка Могеріні. Також закінчують свої повноваження депутати нинішньої каденції Європейського парламенту. Журналіст зазначив, що зараз в країнах Європи почалося щось на зразок передвиборної кампанії, яка триватиме до кінця року. Тому зараз ніяких серйозних рішень ніхто приймати не буде.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Російська Федерація перед виборами президента України буде знову намагатися розділити український народ.