Британія готує свій спецназ до перекидання в Україну через російську загрозу

ДУМКА 14, Листопад 2021, 15:17 455
Британія готує свій спецназ до перекидання в Україну через російську загрозу

Великобританія готова перекинути в Україну 600 підготовлених спецназівців для допомоги у відбитті можливої атаки з боку Росії.

Оперативна група може бути розміщена на території України в короткі терміни, повідомляє видання The Mirror, передає “Думка“.

Британське видання з посиланням на свої джерела повідомляє, що британських спецназівців попередили про те, що вони можуть в найближчі години відправитися на територію України. Підготовка спецназу почалася після того, як розвідувальне відомство MI-6 заявило про реальну небезпеку для України і заходу з боку РФ.

Зараз у Великобританії створюють спецбригаду, до складу якої увійдуть медики, інженери, зв’язківці і розвідувальний полк. На територію України будуть перекинуті 400 десантників 16-ї повітряно-штурмової бригади.

“Підрозділу бригади було сказано, що його, можливо, буде потрібно розгорнути його в дуже короткі терміни. Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їх оснащення упаковано, і вони готові летіти в Україну і або приземлитися, або десантуватися з парашутом. Вони підготувалися до обох випадків”, – повідомило джерело.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він хоче розмістити російські комплекси «Іскандер» на заході і півдні країни.