Британська МІ6 прогнозує напад Росії на Україну найближчими днями

ДУМКА 21, Грудень 2021, 05:48 397
Британська МІ6 прогнозує напад Росії на Україну найближчими днями

За інформацією британського видання Daily Star, Секретна служба МІ6 представила на розгляд Кабінету міністрів Великобританії інформацію про можливий напад Росії на Україну напередодні католицького Різдва.

Згідно з повідомленням розвідки Сполученого Королівства, Росія планує вторгнення напередодні Різдва військовим контингентом в 100 тисяч військовослужбовців, зосереджених на кордоні з Україною.

Міністерство оборони і Міністерство закордонних справ Британії відмовилися коментувати, які дії Великобританія може зробити в разі вторгнення Росії, яке виглядає досить ймовірним.

Примітно, що місяць тому, 18 листопада цього року спікер української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Олексій Арестович зробив прогноз не відрізняється від нинішньої доповіді МІ6. Арестович заявив, що не варто вірити в те, що Росія нападе після Нового року.

“Росіяни нас свідомо дезінформують, посуваючи терміни готовності на два-чотири місяці, а насправді вони готують напад на католицьке Різдво, 25 грудня. Я думаю, що реальні терміни-це католицьке Різдво, коли захід буде на канікулах, а зібратися і приймати рішення буде дуже складно. Москва вдарить з декількох сторін. Удар, швидше за все, буде сходиться на Дніпро. З Криму – на Енергодар, а з півночі — на Черкаси і на Дніпро. Кремль спробує створити політичну кризу в Києві, повалити Володимира Зеленського з поста президента і створити свій маріонетковий уряд”, — заявив Арестович.