Британська розвідка: бойовики “Вагнера” будуть дестабілізовані після смерті Пригожина

ДУМКА 25, Серпень 2023, 10:45 14284
Бойовик "Вагнер"

Бойовики терористичного угруповання “Вагнер” відчуватимуть сильний дестабілізуючий вплив пілся смерті свого ватажка Євгена Пригожина.

Про це йдеться у звіті розвідки Великої Британії.

У звіті вказується, що поки нема остаточних доказів того, що Пригожин був на борту літака, який розбився 23 серпня під Твер’ю. Однак є велика ймовірність того, що він дійсно загинув.

“Загибель Пригожина майже напевно матиме глибокий дестабілізуючий вплив на ПВК “Вагнер”. Вакуум лідерства у групі “Вагнера” буде посилений повідомленнями про те, що засновник і польовий командир Дмитро Уткін і начальник логістики Валерій Чекалов також загинули”, – йдеться у звіті.

Також розвідка Британії зазначає, що ПВК “Вагнер” пронизували особисті якості Пригожина – гіперактивність, виняткова зухвалість, прагнення до результату та надзвичайна жорстокість. На думку розвідників, навряд чи з ним зможе зрівнятися будь-який інший наступник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у літак, на якому розбився ватажок терористів угруповання “Вагнер” Євген Пригожин, була закладена вибухівка.