Бутусов: Цієї ночі влада президента Зеленського була знищена

Ірина Дубровська 16, Червень 2020, 19:17 240
Бутусов: Цієї ночі влада президента Зеленського була знищена

“Вони перестрашені! Зелю – геть!” – заявив щойно вночі Сергій Стерненко. Заявив в мегафон. З сотнями прихильників. Під вікнами квартири президента Зеленського. Хоча насправді Стерненко повинен був їхати зараз під конвоєм до Одеси, за місцем відбування домашнього арешту, – пише в своєму Facebook журналіст Юрій Бутусов.

Голова суду примчав на зустріч до адвокатів Стерненко, за його словами, суд пообіцяв вранці переглянути і пом’якшити рішення – аби уникнути конфлікту. І Стерненко замість Одеси пішов пішки в гості до Зеленському.

Насправді зараз влада президента Зеленського була знищена. Стерненко показав, що рішення, гарантом яких є президент, нічого не варті.

А справа в тому, що президент, який має рейтинг, але не має політичної суб’єктності, має владу, інститути якої не мають авторитету … це лише інструменти в руках громадянського суспільства. І навіть невелика частина суспільства, яка спирається на елементарну справедливість, найсильніше величезної держави тут, в конкретній точці, під вікнами президента.

І чим менше рішень і відповідальності буде брати на себе президент, чим більше робити вигляд, що він ні причому до резонансних подій в країні, тим частіше йому доведеться затикати вуха подушкою.