Для коментування скандалу Корнієнка та Арахамії “слугам народу” видали “темники”. Документ

Ірина Дубровська 24, Червень 2020, 15:19 892

“Слуги народу” вже не вперше попадаються на “темниках”. Даний випадок теж не обійшовся без інструкції, як реагувати та, що відповідати. У Facebook Helgi Sharp пише:

“ЗАВЕРШУЮЧИ ТЕМУ… (темники Банкової)

Піарники ОПУ під керівництвом Кирила Тимошенко підготували “світлики”, як потрібно реагувати на сексистський скандал своїх “мачо”.

Так, малява ОЗУ “Корабельна сосна”, або як його називають голобородьки “меседж-бокс”, основним негативним фактором вважають згадку в бесіді Зеленського, “як потенційного співучасника” сексистських дискусій.

Слугам пропонується нівелювати інформаційний привід на стадії “зльоту” і вказати на замовну (порохоботську) природу появи цього скандалу. При цьому загальною рекомендацією для всіх “слуг”, яких партія призначила спікерами, є повне ігнорування цієї події. Якщо ігнорувати скандал не виходить, радять взагалі не згадувати імені Корнієнко, а весь зміщувати акцент на Арахамію – він для партії відпрацьований матеріал.
Найцікавіша частина документа – ключові тези, які представники СН зобов’язані вбивати в голову своєму електорату з екранів Г+Г і постами в соцмережах.

Перша теза: “Опубліковане відео має ознаки монтажу, а фрази були вирвані з контексту і не стосувалися обговорення В. Аллахвердиевої”. Примітно, що технологи партії радять ігнорувати той факт, що пряма трансляція не може мати ознаки монтажу.

Друга теза: “Метою вкидання була спроба дестабілізувати команду президента, створити внутрішньопартійний конфлікт.”

Третя теза: ОЗУ “Корабельна сосна” – народна партія, яка є зрізом і дзеркалом нашого суспільства, а тому “чоловічі розмови” – це краще, ніж системна корупція і популізм під прикриттям красивих ораторських промов часів Порошенко”.

На думку технологів, після сексистського скандалу відбудеться “ефект айкідо” та “слуги” знайдуть образ ще більш наближених до народу діячів, а учасники інциденту навіть зароблять додаткові політичні бали.

Що я вам скажу… Все стало на свої місця. Цим документом ОЗУ “Корабельна сосна” прямо визнає, що орієнтована на виборця, який бидлячество, хамство, сексизм і тваринні інстинкти вважає нормою повсякденного життя. Залишилося Єрмаку на@рать в ліфті, і зелена влада максимально наблизиться до свого електорату. Шкода, не можу знайти в історії України прикладу, коли ліквідація умовного “зеленського” вирішила б проблеми країни без усунення тих, хто його обрав. До цієї теми більше не повертаюся. Противно.” – написав автор.