Для привітання Зеленського підключили ботів з Азії та Африки. ФОТО

ДУМКА 26, Січень 2021, 08:29 115
Для привітання Зеленського підключили ботів з Азії та Африки. ФОТО

“Лайки” під постом радника глави офісу Президента Михайла Подоляка, в якому він привітав з народження президента Володимира Зеленського, залишили користувачі з Порту-Алегрі, Аннаби, Каракаса, Боготи, Ер-Ріяда, Андижана, Маракайбо і Ідліба, стверджує нардеп Гео Лерос.

Про це Лерос написав у Фейсбуці.

За заявою офісу Президента, міжнародні лідери почали вітати Володимира Зеленського з Днем народження.

До них Приєднайся лайкать міжнародні боти на сторінці під привітанням Подоляка.

“Якщо Подоляк купує лайки під своїм постом-поздоровленням Зеленського в Камбоджі, то хто з них більше лох? Той, хто так по-лоховськи ганьбиться або той, хто взяв цього неотесаного колгоспника у варенках на посаду головного комунікаційного менеджера офісу Президента?”- пише Лерос.

За його даними, “лайки” під постом Подоляка залишили користувачі з Тули, Порту-Алегрі, Аннаби, Каракаса, Боготи, Кишинева, Ер-Ріяд, Барисала, Нукуса, Андижана, Янгона, Самари, Братська, Маракайбо, Волгограда, Ідліба, Бішкека, Ліма, Хома, Уфи, Парижа, Машехра та інших міст.

Для привітання Зеленського підключили ботів з Азії та Африки. ФОТО Для привітання Зеленського підключили ботів з Азії та Африки. ФОТО Для привітання Зеленського підключили ботів з Азії та Африки. ФОТО