Дубінський блокує підписання “антиколомойського” закону

Ірина Дубровська 14, Травень 2020, 17:01 1193
Дубінський блокує підписання “антиколомойського” закону

У Верховній Раді України зареєстровано два проекти постанов, що блокують підписання антиколомойського закону про банки головою парламенту та президентом.

Про це свідчать дані на сайті парламенту.

Так, до розгляду постанов у сесійній залі підписання закону заблоковане для глави парламенту Дмитра Разумкова і відповідно для президента Володимира Зеленського.

Зокрема, на сайті ВР зареєстровано 2 проекта постанов №№2571-д-П – 2571-д-П1 “Про скасування результатів голосування Верховної ради України від 13.05.2020 року про прийняття в другому читанні і в цілому проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”. Автори документів – позафракційний Антон Поляков і нардеп від фракції “Слуга народу” Олександр Дубинський.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада ухвалила так званий “антиколомойський” закон про банки (№2571-д “Про внесення змін до законів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності”) у другому читанні. За нього проголосували 270 народних депутатів.

Цей законопроект залишався останньою умовою для продовження співпраці з МВФ.