Дубінський злив у мережу номер журналіста, який викрив плагіат Портнова

consaidin 13, Травень 2020, 15:36 227
Дубінський злив у мережу номер журналіста, який викрив плагіат Портнова

Головний редактор “Нового времени” Віталій Сич почав отримувати погрози після публікації про плагіат у дисертації ексглави АП часів Януковича Андрія Портнова. Номер Сича опублікував нардеп СН Дубінський.

Про це Сич написав у фейсбуці.

“Учора сайт NV.ua і деякі інші ресурси опублікували замітку про те, що в дисертації ексзаступника голови Адміністрації Президента Віктора Януковича Андрія Портнова містяться елементи академічного плагіату. … Відразу ж після цього в телеграмі у відкритому доступі з’явився мій номер мобільного телефону та особисті номери журналістів-розслідувачів Наталії Седлецької (Радіо Свобода), Анни Бабінець (Слідство. Інфо) і Дениса Бігуса (BIHUS.info). Поширювали їх сам Андрій Портнов і депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський”, – повідомив він.

Журналісту почали надходити повідомлення від невідомих з образами і пропозиціями зустрітися і з’ясувати стосунки.

“Вночі – кілька спроб зв’язатися зі мною через відеодзвінок від, припускаю, нетверезих шанувальників творчості Портнова і Дубінського. Але загалом небагато – 5-6 осіб. Моє улюблене повідомлення надійшло від якогось Ігоря Пліцина. Він чемно запитував, чи не соромно мені продавати Україну Соресу? (оригінал листа). В Україні у версії шанувальників Портнова і Дубінського Сорос отримав мексиканське прізвище”, – розповів Сич.

Головред НВ зазначив, що деякі невідомі прислали йому повідомлення зі словами підтримки.

“Боюся, якщо особисті номери Дубінського і Портнова поширимо ми, вони отримають набагато більше, ніж кілька неприємних листів і дзвінків. Ми не будемо цього робити. Але ми продовжимо про них писати”, – пообіцяв Сич.

“Володимир Зеленський і його колеги прийшли до влади з обіцянками провести глибокі реформи. Реформ поки мало. Зате при них не тільки повернулися, але і розквітли Портнов і Ко”, – додав він.