Фракція ОПЗЖ планує вранці захопити телеканал “Рада”, – Лещенко

Володимир Маркопольский 3, Лютий 2021, 02:08 109
Фракція ОПЗЖ планує вранці захопити телеканал “Рада”, – Лещенко

Депутати фракції ОПЗЖ планують вранці в середу заблокувати трибуну Верховної Ради і захопити Державний телеканалу “Рада”, за негласної підтримки спікера парламенту Дмитра Разумкова.

Про це повідомляє екс-нардеп Сергій Лещенко з посиланням на свої джерела, передає “Думка”.

Лещенко стверджує, що після блокування телеканалів Медведчука, представники ОПЗЖ вирішили заблокувати трибуну Верховної Ради і захопити телеканал українського парламенту, оскільки позбулися доступу до ефіру.

“Фракція ОПЗЖ планує в середу вранці блокувати трибуну і захопити телеканал “Рада”. Це їх єдиний доступ до ефірного мовлення після відключення телеканалів санкціями РНБО”, – повідомив Лєщенко.

При цьому депутати з ОПЗЖ начебто розраховують на “негласну підтримку” спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, Разумков не підтримав санкції проти Козака й каналів Медведчука, – ЗМІ який на засіданні РНБО (Ради національної безпеки й оборони) утримався під час голосування за санкції проти Тараса Козака та телеканалів Медведчука.

Голова комітету зі свободи слова Нестор Шуфрич, який такоє є депутатом з “Опозиційної платформи – За життя”, пообіцяв “найгострішу дискусію” з цього приводу у Верховній Раді.